ماژول ارسال پیامک

با ماژول اس ام اس ، با مشتریانتان ارتباط قوی تر برقرار کنید.

تصور کنید میخواهید به تعدادی از مشتریانتان دقیقا در تاریخ تولدشان پیامک تبریک ارسال کنید، مطمانا انجام این کار زمان بر و طاقت فرسا خواهد بود. ماژول ارسال پیامک در واقع امکانی است که صاحبان کسب و کار را از ارسال های دستی که باید به صورت مکرر انجام شود نجات میدهد. این ماژول ارسال هایی که باید در تاریخ های مشخص انجام شود را به صورت سیستمی انجام میدهد.

فقط کافی است یک بار در دفترچه تلفن شماره موبایل و مشخصات مخاطبین را وارد کنید تا ارسال پیامک های تبریک، اخطاریه، پاسخگوی خودکار، مسابقه و … به صورت خودکار انجام شود.پنل اس ام اس، به شما این امکان را میدهد تا شماره موبایل و نام مخاطب، همچنین مشخصات مختلف مانند نام و پیشوند، تاریخ تولد، تاریخ قسط و هر مشخصات دیگری را به صورت متغیر اضافه نموده و در ارسال از طریق ماژول از آنها استفاده کنید. ارسال ها را یک برای برای مخاطبین تنظیم کنید و دیگر احتیاج به تغییر و بروز رسانی وجود ندارد.ماژول های پیامک یکی از ابزار های حرفه ای برای ارتباط با مشتریان است. در دنیای مارکتینگ امروز، ارتباط با مشتری حرف اول را میزند و هر چقدر ارتباط با مشتری قوی تر باشد احتمال تبدیل مشتریان به مشتری وفادار بیشتر میشود.

 

پاسخگوی خودکار

پاسخگوی خودکار پیامکی

فرض کنید شما فروشنده لوازم کامپیوتری هستید و میخواهید لیست محصولات خود را به مشتریان خود ارائه دهید، با استفاده از این ماژول شما میتوانید یک کلمه کلیدی خاص را مشخص کنید و از مشتریان بخواهید برای اطلاع از لیست محصولات، کلمه کلیدی تعریف شده را به شماره اختصاصی شماکه قابلیت (ارسال و دریافت ) دارد ارسال نمایند.
بدین صورت لیست محصولات خود که قبلا در پنل تعریف کرده بودید به مشتری شما که کلمه کلیدی را به سرشماره تعیین شده ارسال کرده بودند ارسال خواهد شد. این ماژول در واقع یک کارت ویزیت الکترونیکی میباشد.

 

 

مسابقه و نظرسنجی

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

تا حالا شده شما به عنوان یه فروشگاه دار و یا کسی که صاحب کسب و کار هستین و از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده میکنید، دوست داشته باشید برای افزایش فروش خود یه مسابقه هیجان انگیز رو شروع کنید؟
ماژول مسابقه پنل پنل کاربری در این زمینه به شما کمک میکند. از ویژگی های این ماژول ارائه نمودار وضعیت از ارسال های صحیح و نادرست شرکت کنندگان و همچین امکان قرعه کشی از میان پاسخ های صحیح برای کاربر میباشد.

 

 

 
نوبت دهی

نوبت دهی پیامکی

فرض کنید شما مدیریت یک کلینیک درمانی را به عهده دارید و تمایل دارید علاوه بر روش های مرسوم نوبت دهی(حضوری و تلفنی)، امکان سیستم نوبت دهی هوشمند را نیز به کلینیک خود اضافه کنید. در این ماژول شما امکان تعیین روز، ساعت شروع نوبت دهی، ساعت پایان نوبت دهی و مدت زمانی که هر ویزیت زمان میبرد را دارید.

 

 

ماژول اس ام اس

منشی عضویت پیامکی

شما میتوانید با انتخاب یک خط اختصاصی که قابلیت دریافت و ارسال دارد، از مخاطبین خود بخواهید برای عضویت در سامانه اطلاع رسانی سازمان، شرکت و یا فروشگاه شما کلمه کلیدی تعیین شده را به شماره اختصاصی، ارسال نمایند.و همان لحظه عضو پنل شما بشوند

 

 

 

هدایا

هدایای پیامکی

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود تعدادی هدیه در نظر گرفته اید، میتوانید این هدایا را از طریق سامانه اس ام اس برای مشتریان خود ارسال کنید. شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و … را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

 

 

تبریکات و اخطاریه ها

پیامک تبریکات و اخطاریه

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود تعدادی هدیه در نظر گرفته اید، میتوانید این هدایا را از طریق سامانه مدیانا اس ام اس برای مشتریان خود ارسال کنید. شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و … را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

 

 

اقساط

پیامک اقساط

شاید شما کارگزار بیمه باشید پیش آمده بعضا بیمه نامه های خود را به صورت اقساط به فروش میرسانید دراین صورت شما نیازمند یادآوری اقساط ماهیانه به مشتریان خود میباشید و با توجه به این که تعداد، نام و تاریخ هر قسط برای هر مشتری متفاوت میباشد و شما زمان برای تماس با هریک از مشتریان و یا ارسال تکی پیام را ندارید در این صورت استفاده ازین ماژول برای شما میتواند راهنمای خوبی باشد به این معنی که شما امکان تعیین این که پیام چند روز قبل از تاریخ قسط ارسال شود، تاریخ شروع قسط چه زمانی میباشد؟ مبلغ قسط چقدر میباشد ؟و غیره… را خواهید داشت.

 

کدخوان

کدخوان پنل پیامک

تصور کنید میخواهید مشخصات یک محصول را بر اساس کد محصول برای مشتریانتان ارسال نمایید، مشتریان شما میتوانند کد محصول را به شماره خط اختصاصی شما ارسال کنند و تمام مشخصات محصول را از طریق پیامک دریافت نمایند. بعضا پیش آمده صاحبان کسب و کار علاقه دارند با ارائه پیشنهادات جالب و هیجان انگیز فروش خود را بالا ببرند شما با طراحی کدهای اختصاصی برای هریک از محصولات میتوانید به مشتریان خود وعده یک هدیه و یا یک آفر ویژه را بدهید از ویژگی های این ماژول امکان برگزاری قرعه کشی میباشد. مطمئن باشید هیچکس ساده از کنار این پیشنهاد رد نخواهد شد.

 

صندوق انتقادات و پیشنهادات

صندوق انتقادات و پیشنهادات

همانطور که از اسم این ماژول مشخص است این ویژگی میتواند برای بالابردن کیفیت خدمات شما جهت افزایش فروش محصولاتتان کمک کند بدین صورت که در این ماژول شما ابتدا باید خط اختصاصی خود را ست نمایید و بعد از تعیین کلمه کلیدی از مشتریان خود بخواهید انتقادات و پیشنهادات خود را به شماره ای که قابلیت دریافت دارد ارسال نمایند