some-alt

تنها یک کلیک تا ورود به دنیای پیامک

با خرید سامانه پیامکی، مشتری خود را در لحظه دریابید و به مشتری وفادار تبدیل کنید از همین امروز حرفه ای پیامک بزنید و در حرفه خود پیشرو باشید.

ورود به سامانه

سامانه پیامک

حتما شما هم روزانه شاهد ارسال پیامک های تبلیغاتی هستید، تا بحال به این فکر کرده اید که شما هم میتوانید با هزینه اندک کسب و کار یا خدمات خود را از طریق پنل پیامک تبلیغ کنید؟ ما در ایده نگر با آسان سازی ارسال پیامک، این امکان را فراهم کردیم که تمامی کسب و کارها بتوانند براحتی از پنل اس ام اس برای رونق و معرفی کسب و کار خود استفاده کنند و شاهد تاثیر شگرف آن باشند.

2300+

مشتریان

400+

نمایندگان

مزیت پیامک
افزایش فروش

تقریبا از هر راهی می‌توان فروش یک کسب و کار را افزایش داد، اما چیزی که مهم است این است که روش انتخاب شده برای افزایش فروش اولا در زمان کمی به شما نتیجه بدهد و در عین حال مقرون به صرفه و منطقی باشد.

مزایا پیامک
ارتباط مستمر

مشتریان مهم ترین قسمت کسب و کار شما می باشند. آن ها را خوشحال کنید تا کسب و کار شما رونق بگیرد! به یاد داشته باشید که مشتریان وفادار بهترین تبلیغات برای کسب و کار شما به شمار می روند.

امکانات سامانه
پیامک تبریکات و اخطاریه

شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و ... را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

مزایا پیامک
کمپین تبلیغاتی

کمپین‌های تبلیغاتی کارکردهای بسیاری دارند. این کمپین‌ها برای آگاهی مردم از محصول مورد نظر تلاش می‌کنند. یکی از روش های ارزان مورد استفاده در این کمپین ها پیام کوتاه است.

مزایای پیامک
گزینه درست

اگر بارها و بارها تیرهایتان به خطا رفته و هزینه و زمان زیادی را پای تبلیغات بی‌هدف هدر داده‌اید، این بار تیر را درست به نشان بزنید. پیامک بهترین و کم هزینه ترین گزینه تعامل با مشتری است.

مزیت پیامک
یک شروع هدفمند

برای شروع هدفمند دریک زمینه و دست یافتن به اهداف و رشد و رونق کسب و کارتان، لازم است که از یک سامانه پیامک که بیشترین امکانات را برای این منظور فراهم کرده باشد استفاده کنید.

کمپین های خلاقانه
و هیجان انگیز

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ایده نگر به عنوان یکی از شبکه هوشمند تبلیغات و اطلاع رسانی های پیامکی در ایران، بیشترین تنوع و تعداد سرویس، بالاترین درصد دلیوری پیام ها، پشتیبانی آنلاین و موثر همیشگی، پاسخگویی سریع و نوآوری و توسعه دائمی را داراست که باعث می‌شود مشتریان عزیز بتوانند همواره با معیارهای روز با این شبکه همکاری کنند

محدودیتی در ارسال پیامک ها به مشتریان وجود نداشته ولی اطلاع رسانی یا تبلیغ بیش از اندازه به یک کاربر موجب کاهش نرخ مشارکت و تشویق وی می‌شود که تاثیرگذاری شما را کاهش خواهد داد.

ایده نگر برای حفظ کیفیت تبلیغات و اطلاع رسانی، به کاربران استانداردهای زیر را توصیه می کند:

  • استفاده از نام مشتری در ابتدای پیام
  • سعی کنید تعداد کارکترها به میزان یک پیام باشد.
  • رعایت اصول نگارشی
  • ارائه راه ارتباطی در متن پیام

در صورت نیاز، کارشناسان ما در این زمینه به یاری شما خواهند شتافت.

some-alt