پنل نمایندگی اس ام اس چیست؟

روش های کسب درآمد آنلاین از پنل نمایندگی

در​   پنل نمایندگی اس ام اس علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و سایر قابلیت های پنل کاربری امکان کسب درآمد از اعطای پنل کاربری پیامک، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه نیز وجود دارد. شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه میکند، میتواند پنل نمایندگی با دسترسی های مشابه پنل خود (امکان ایجاد نماینده زیر مجموعه) تعریف کند و ازفروش پنل نمایندگی و فعالیت زیرمجموعه ها کسب درآمد کند. در نمایندگی پنل اس ام اس ، نماینده قابلیت تعیین بسته (تعرفه، امکانات، نمایندگی یا کاربری و …) با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز دارد.نمایندگان میتوانند تعرفه ارسال پیامک و خطوط را با توجه به سیاست های فروش و بازاریابی خود تعیین نمایند. همچنین میتوانند با استفاده از ارسال وب سرویس و استفاده از ماژول های مختلف مانند اقساط، تبریکات، کارت ویزیت هوشمند، مسابقه، نظر سنجی، کد خوان، نوبت دهی، هدایا، اخطاریه و … بازار هدف خود را در یک بستر نا محدود تعیین کنند. پنل نمایندگی اس ام اس امکان کسب درآمد و همچنین ارتباط با مشتری را برای انواع کسب و کارهای سنتی و مدرن، استارتاپ ها و فریلنسر ها فراهم میکند.

کسب درآمد آنلاین، نامحدود و کمترین هزینه

مدل درآمدی نمایندگی پنل پیامکی از یک نمونه واقعی!

پلن کسب درآمد در پنل پیامک مدیانا اس ام اس

شما به عنوان شخصی که پنل نمایندگی ایده نگر را خریداری کرده و تصمیم به درآمدزایی از این طریق را دارد، به راحتی می‌توانید حداقل ماهیانه 10 میلیون تومان درآمد داشته باشید! این کمترین درآمد شما با حداقل فروش ماهیانه است. با فروش 100 هزار پیامک در ماه درآمدی حدود 1.330.000 تومان کسب می‌کنید و با فروش 5 خط اختصاصی به کاربران و نمایندگان خود که ارزشی معادل 900.000 تومان داشته باشد، درآمدی حدود 4.500.000 تومان کسب خواهید کرد. همچنین با فروش 20 پنل کاربری در ماه که کمترین مقدار فروش پنل کاربری در ماه است درآمدی حدود 1.330.000 تومان کسب خواهید کرد. یکی از جذابیت های سامانه ایده نگر ” اعطای نمایندگی” است که با استفاده از این قابلیت پنلی کاملا مشابه پنل خود را می‌توانید به فروش برسانید که با حداقل فروش 4 پنل نمایندگی در ماه 1.800.000 تومان درآمد خواهید داشت. به دلیل عدم دریافت هزینه بابت فروش پنل، تمامی درآمد حاصل از آن سود خالص نمایندگی محاسبه می‌شود. مجموع دریافتی شما از پنل نمایندگی که از راه های مختلف کسب خواهید کرد، عددی بالای 10.000.000 تومان در ماه است که با مهارت فروش و اختصاص زمان بیشتر این عدد افزایش پیدا می‌کند.

امکانات پنل نمایندگی

با خرید نمایندگی ایده نگر به تمام امکانات پنل نمایندگی پیامک دسترسی دارید!

سایت با نام و نشان خودتان

در پنل نمایندگی میتوانید کسب و کارتان را با دامنه و برند شخصی خود معرفی کنید و سامانه اختصاصی بدون لوگو و نام ایده نگر داشته باشید.

امکان کسب در آمد بالا

مبلغ فروش اکانت به صورت کامل و سود حاصل از فروش شارژ و خطوط، به صورت سیستمی به اکانت پنل نمایندگی نمایندگی شما اضافه میشود.

تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی پیامک میتوانید برای بسته های مختلف قیمت گذاری جداگانه برای پنل پیامک ، تعرفه ارسال پیامک و خطوط پیامکی تعریف کنید.

قرارداد رسمی و الکترونیکی

تمام فعالیت ها به صورت رسمی و مستقیم بوده و قرارداد یک ساله طبق فرآیند الکترونیکی بین مجموعه و نمایندگان از هر نقطه از ایران منعقد میشود.

ایچاد پکیج شخصی

در پنل نمایندگی امکان تعریف بسته های متفاوت وجود داردو شما میتوانید بسته ها را با توجه به سیاست کاری خود با دسترسی های متنوعی از امکانات پنل بسازید.

اتصال به درگاه شما

شما میتوانید درگاه اختصاصی خود را در سامانه پیامک مدیانا اس ام اس ثبت کنید تا کاربران هزینه های شارژ سامانه و خرید اکانت و خط را مستقیما به حساب شما پرداخت کنند.


رضایت نمایندگان ایده نگر
اعتماد خریدنی نیست!

7دقیقه

حداکثر زمان پاسخ به تیکت

2359

تعداد کاربران

356400

حداقل ارسال روزانه

831

نماینده

فروش پنل کاربری

بهترین پنل اس ام اس

در فروش پنل کاربری میتوانید طبق سیاست کاری خود تعرفه پنل، خطوط و پیامک های ارسالی را برای کاربر تعیین نمایید و به تعداد نامحدود فروش داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل کاربری از شما دریافت نمیشود. مدیریت و پشتیبانی کاربران به عهده شماست و در این مسیر آموزش های لازم به شما ارائه میگردد.

فروش پنل نمایندگی

بهترین پنل اس ام اس

شما به عنوان نماینده میتوانید اقدام به فروش پنل نمایندگی کاملا مشابه با پنل نمایندگی خود داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل نمایندگی از شما دریافت نمیشود.نماینده زیر مجموعه شما قادر خواهد بود کاربر ایجاد نموده و کاربران وی نیز قادر هستند زیر کاربر ایجاد کنند و شما به عنوان نماینده مدیانا از پیامک‌های کل این کاربران سود خواهد داشت.

فروش خطوط

بهترین پنل اس ام اس

شما میتوانید از فروش خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 که تعرفه های نمایندگی و کاربری هر کدام در سایت موجود است کسب درآمد کنید و طبق سیاست کاری خود تعرفه را تعیین نمائید.

پیامک ارسالی کاربران

بهترین پنل اس ام اس

تمامی نمایندگان می‌تواند تعرفه های مختلف برای ارسال پیامک های خود در نظر بگیرند و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربران و نمایندگان خود اختصاص دهند و از سود پیامک های ارسالی کاربران خود بهره مند شوند.

تعرفه

 

  • عدم محدودیت در ایجاد کاربر و نماینده زیر مجموعه
  • عدم دریافت هزینه بابت ایجاد پنل کاربری زیرمجموعه
  • عدم دریافت هزینه بابت ایجاد پنل نمایندگی زیرمجموعه
  • تعرفه ارسال پیامک 103 ریال (برای ارسال 1 عدد پیامک فارسی 70 کاراکتری )
  • 1000 پیامک رایگان
  • 5 شماره اختصاصی رایگان
  • 30 روز گارانتی عودت وجه
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • قابلیت اتصال درگاه بانکی اختصاصی نماینده به پنل
  • ثبت قرارداد رسمی و الکترونیکی

 

 

راهنمای ثبت نام پنل اس ام اس مدیانا

به آدرس http://sms91.ir/ مراجعه کنید و با انتخاب گزینه ثبت نام وارد صفحه جدید شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. پر کردن قسمت هایی که با ستاره قرمز مشخص شده اند الزامی است. آدرس محل سکونت شما باید به صورت کامل و دقیق وارد شود و در نهایت نوع پنل (کاربری یا نمایندگی) انتخاب شود. برای تکمیل نهایی ثبت نام خود باید پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام دریافت کنید.

آموزش فعال سازی سامانه پیامک ایده نگر

برای ورود به سامانه مدیانا پس از ثبت نام، مجددا به آدرس http://sms91.ir/ مراجعه کنید و گزینه ورود را از بالای صفحه انتخاب کنید. نام کاربری و رمز عبوری که در زمان ثبت نام انتخاب کرده اید را در این قسمت وارد کرده و وارد سامانه شوید. برای احراز هویت، پیامکی به شماره موبایل شما ارسال می¬شود که بعد از وارد کردن کد آن در سامانه می¬توانید شروع به کار کنید. برای فعال سازی نهایی سامانه از قسمت خرید پنل، پرداخت را انجام دهید و از قسمت ارسال مدارک تصویر کارت ملی خود را ارسال کنید.

در ارتباط باشید!